Dr. E. Voss Lia C6 24uurs creme sensitive



Onze LIA C6 crèmes bieden bijna 100% bescherming tegen lightgerelateerde huidveroudering.
Bescherming tegen UVA hoog, UVB laag. De bescherming tegen UVB in de creme is ongeveer 4-6 en dat is voor overdag voldoende! Je huid heeft het belangrijke vitamine D nodig en met een hoge UVB bescherming kan deze niet de huid in dringen. Ga je echt een dag zonnebaden? Dan moet je die ene keer wel een hoge UVB filter smeren.
Onze 24H creme sensitive is een emulgatorvrije creme die de lipidenbarriere van de hoornlaag beschermt en herstelt. Dankzij de emulgatorvrije creme basis blijven de UV-filter (UVA en UVB) op de hoornlaag en dringen ze niet door in de diepere huidlagen. Ze liggen dus echt als een extra beschermd huidlaagje over je eigen huid heen!
Met een LIA C6 Creme wordt de huid in een jaar tijd maar 6 maanden ouder!
De 24H creme sensitive is zowel een dag als nacht creme. Wil je de huid naast alleen beschermen ook goed verzorgen? Gebruik dan voor de creme een HYA 4 serum.
De 24 H creme sensitive is vrij van conserveringsmiddelen en zonder parfum.
Toepassing: Breng op een gereinigd gezicht aan en masseer even in (neem hals en decollete ook mee).
Voor zowel een verzorging als een bescherming, breng eerst een HYA 4 serum aan en daar overheen de LIA C6 24H crème.
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 004044